Kategorie

Wysyłka

Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie w przypadku nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanej firmy kurierskiej. Towar można również zakupić osobiście w sklepie stacjonarnym.

Zazwyczaj przesyłka dostarczana jest w przeciągu 1-3 dni roboczych. Przy wyborze opcji płatności tradycyjnym przelewem do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu.

Koszt przesyłki wynosi:

  • Kurier (przedpłata) - 20 PLN
  • Kurier (pobranie) - 20 PLN

Zwroty

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Przesyłka zwrotna powinna zawierać:
1. Towar, który chcą Państwo zwrócić (w stanie niezmienionym)
2. Wypełniony formularz odstąpienia od umowy (pobierz druk odstąpienia od umowy)
3. Dowód zakupu (paragon/faktura)

Formularz zwrotu towaru należy pobrać, wydrukować i wypełnić. Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydruku Formularza jego treść można napisać odręcznie na kartce wypełniając przy tym wymagane informacje.

Przesyłkę należy odesłać na adres:
Biodelikatesy
Ul. Szajnowicza- Iwanowa 75, lok. 2
42-218 Częstochowa